Znęcał Się Nad Rodziną
Moment zatrzymania mężczyzny / fot. KPP Śrem
  • Home
  • Aktualności
  • Znęcał się nad rodziną i był ścigany listem gończym. Śremianin został zatrzymany

Znęcał się nad rodziną i był ścigany listem gończym. Śremianin został zatrzymany

Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Ukrywał się, bo groziły mu dwa lata odsiadki. Został jednak złapany dzięki współpracy policji śremskiej i poznańskiej.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie, we współpracy z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, skutecznie przeprowadzili akcję zatrzymania 40-letniego mieszkańca gminy Śrem, który unikał odbycia zasądzonej kary więzienia. Mężczyzna został skazany przez sąd na 2 lata pozbawienia wolności za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz znęcanie się nad rodziną.

Sąd Rejonowy w Śremie wydał za nim list gończy w lutym tego roku, po tym jak 40-latek nie stawił się do odbycia kary. Mimo licznych prób jego odnalezienia, mężczyzna skutecznie się ukrywał, aż do teraz.

Funkcjonariusze, specjalizujący się w poszukiwaniach osób, w toku intensywnych działań operacyjnych ustalili, gdzie poszukiwany będzie przebywał w konkretnym miejscu na terenie Śremu. Te informacje okazały się trafne.

Operacja przebiegła sprawnie i bez zakłóceń. Zatrzymany nie stawiał oporu podczas interwencji. Obecnie znajduje się w areszcie, skąd trafi do zakładu karnego, by odbyć zasądzoną karę.

– Stróże prawa zabezpieczyli też amfetaminę, którą posiadał 40-latek. Tak więc mężczyznę odbywającego już swoją karę w więzieniu, czeka teraz kolejna sprawa w sądzie.

– informuje podinsp. Ewa Kasińska z KPP w Śremie.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]