Pogon Vs Helios
Piłkarze Pogoni nie sprostali Heliosowi. Przegrali 0:3 - fot. M.Fujak

Porażka Pogoni z Heliosem Czempiń

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kolejnej, 19 już w sezonie porażki na boiskach klasy okręgowej doznali piłkarze Pogoni. Tym razem trzy punkty z Książa Wlkp. wywiózł Helios Czempiń, który wygrał pewnie 3:0.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Goście „napoczęli” miejscowych już w 5 minucie, ale duża w tym zasługa arbitra, który puścił grę mimo ewidentnego faulu. Ciągnięty za koszulkę był Maciej Maćkowiak, ale sędzia kazał grać dalej i przyczynił się do bramki dla Heliosa. W niczym nie zmieniło to jednak faktu, że goście z Czempinia byli wyraźnie lepsi i wygrali zasłużenie. Zanim tuż przed przerwą podwyższyli na 2:0 zmarnowali bowiem jeszcze dwie czyste bramkowe sytuacje, do tego „setkę” obronił Marcin Lewandowski, a raz wyręczyła go poprzeczka. Pogoń próbowała, ale znów brakowało siły przebicia w ofensywie, a godny odnotowania był mocny, minimalnie niecelny strzał Huberta Łukaszczyka.

Po przerwie zadowoleni z dwubramkowego prowadzenia goście pozwolili dojść do głosu miejscowym, ale ci mimo okazji Pawła Kaźmierczaka, Huberta Łukaszczyka, czy Macieja Słowika nie potrafili zdobyć kontaktowej bramki. Helios kontrolował mecz a w 82 minucie zadał decydujący cios i trzecim golem przypieczętował wygraną.

POGOŃ: Lewandowski – Biernacki, Słowik, Maćkowiak (60’ Parus), Weinert (80’ Nowak), J.Kiel, Prałat (60’ Budzyń), Tomaszewski (70’ Adamczyk), Malinowski (70’ Czaja), Kaźmierczak, Łukaszczyk (75’ Mikołajczak).

W następnej kolejce Pogoń czeka wyjazdowy mecz z Lubońskim KS.

Zostaw komentarz