Mikołaj Berger (Warta Śrem) - fot. M.Fujak
Mikołaj Berger (Warta Śrem) - fot. M.Fujak

Orzeł Mroczeń wypunktowany, teraz hit wiosny z Zawiszą

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Pewne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli w Mroczeniu piłkarze Warty. Podopieczni Michała Mocka pokonali miejscowego Orła 4-1. Był to ostatni sprawdzian przed sobotnim hitem wiosny z Zawiszą Łęka Opatowska.

Do Mroczenia lider V ligi pojechał osłabiony brakiem m.in. Luisa Henriqueza (kartki) i Krystiana Pawlaka (kontuzja). Mimo to – jak na faworyta przystało – pewnie i zasłużenie pokonał niżej notowanego Orła. Losy spotkania zostały rozstrzygnięte już w pierwszej połowie, po której Warciarze schodzili do szatni na przerwę z trzybramkową zaliczką. Wynik już w 10 minucie otworzył Mateusz Piotrowski, a potem do siatki trafiali jeszcze Maksymilian Hyżyk i Mikołaj Berger.Od 70 minuty śremskiej drużynie przyszło grać w dziesiątkę, bowiem druga zółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Brian Torrado. Mimo oslabienia i straty bramki bialo-niebiescy kontrolowali spotkanie. W końcówce zwycięstwo przypieczętował Borys Kaptur.

W sobotę o 17.00 Warte czeka pojedynek z Zawiszą Łęka Opatowska. Będzie to starcie dwóch pretendentów do awansu do IV ligi, a więc mecz którego nie można przegapić. Początek o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim w Śremie.

Zostaw komentarz