||

Plac zabaw w Parku Miejskim im. Powstańców Wielkopolskich zostanie zmodernizowany

436953315 1169075951008589 3859475896588470518 N
Plac zabaw w Parku Miejskim im. Powstańców Wielkopolskich/ fot. W. Kaptur

Urząd Miejski w Śremie poinformował o planach w sprawie modernizacji placu zabaw w Parku Miejskim im. Powstańców Wielkopolskich. Jak zmieni się teren zabaw dla dzieci?

Reklama VW Berdychowski

Gmina Śrem w ubiegłym tygodniu zgłosiła planowaną budowę placu zabaw w Parku im. Powstańców Wlkp. w Starostwie Powiatowym w Śremie. Aktualnie trwają uzgodnienia projektu placu zabaw z Konserwatorem Zabytków w Poznaniu.

Opracowany projekt zakłada rozbudowę istniejącego placu zabaw oraz montaż urządzeń dla dzieci połączonych w jeden duży zestaw. Zestaw ten będzie składał się z kilku wież z dachami, tuneli, mostków, zjeżdżalni i elementów sprawnościowych. Całość konstrukcji wykonana zostanie ze stali nierdzewnej, polietylenu oraz wysokociśnieniowych, warstwowych, termoutwardzalnych laminatów HPL. 

Dokładny termin wraz z kosztami realizacji będą znane po ogłoszeniu i rozstrzygnięciu zamówienia przetargowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *