Śs Stadion 4

Nowe boisko treningowe w Parku Powstańców Wlkp. w Śremie

Co o tym sądzisz?
+1
17
+1
4
+1
2
+1
4
+1
0
+1
1
+1
5

Adam Lewandowski ogłosił plany rozbudowy infrastruktury sportowej, które przewidują budowę nowego trawiastego boiska treningowego w Parku Powstańców Wielkopolskich, jeśli ponownie zostanie wybrany burmistrzem Śremu. Inicjatywa ta ma na celu wspieranie i rozwijanie lokalnego sportu oraz jest odpowiedzią na rosnące potrzeby śremskich klubów piłkarskich.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Nowe boisko będzie wyposażone w nowoczesne oświetlenie, co umożliwi organizację treningów również w późnych godzinach wieczornych. Dodatkowo, lokalizacja obiektu w sąsiedztwie istniejącej już infrastruktury sportowej pozwoli na zminimalizowanie kosztów utrzymania, co jest ważnym aspektem planowanego przedsięwzięcia.

Adam Lewandowski podkreśla, że projekt ten jest jedynie początkiem dalszych planów rozbudowy infrastruktury sportowej w Śremie. Ma to być krok w stronę tworzenia lepszych warunków dla rozwoju sportu w regionie oraz promowania aktywnego stylu życia wśród mieszkańców.

Inwestycja spotkała się z pozytywną reakcją lokalnej społeczności oraz śremskich klubów piłkarskich, które od dawna wskazywały na potrzebę większej liczby obiektów treningowych. Dzięki nowemu boisku, kluby będą miały lepsze możliwości przygotowania swoich zawodników, co z pewnością przełoży się na ich wyniki sportowe.

Zostaw komentarz