|

Pogoń wiosnę zainauguruje na boisku w… Gostyniu

Pogon Weinert
Piłkarze Pogoni serię sparingów zakończyli zwycięstwem - fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Serię spotkań sparingowych piłkarze Pogoni Książ zakończyli zwycięstwem 5:2 z Polonią Golina. Wiosnę zainaugurują „domowym” meczem, ale nie w Książu Wlkp., a na sztucznym boisku w Gostyniu. Rywalem będzie Wielkopolska Komorniki.


Berdychowski Wv

W niedzielny wieczór podopieczni Marcina Tomaszewskiego udali się do Pleszewa, gdzie zagrali ostatni mecz kontrolny tej zimy. Rywalem była grająca w A klasie Polonia Golina. Lepiej spotkanie rozpoczęli rywale, który objęli prowadzenie. Pogoń przed przerwą zdołała jednak odrobić straty z nawiązką. Wyrównał Cezary Mikołajczak, a na 2:1 trafił Paweł Kaźmierczak. W drugiej połowie swoją wyższość zespół z Książa Wlkp. udokumentował jeszcze trzema trafieniami (dwukrotnie bramkarza pokonał Patryk Majsner, a raz Jan Kiel). Rywale odpowiedzieli jednym golem i przegrali 2:5.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Po słabej, pierwszej połowie w naszym wykonaniu, w drugiej zdominowaliśmy rywala i wyglądało to już o niebo lepiej, co też przełożyło się na końcowy wynik. Cieszy mnie, że serię sparingów kończymy zwycięstwem, bo to zawsze budujący prognostyk przed ligą, gdzie jak wiadomo o punkty będzie nam ciężko. W naszej sytuacji w tabeli nie ma jednak presji i ciśnienia, co może być naszym sprzymierzeńcem – powiedział trener Tomaszewski.

POGOŃ: Lewandowski – Biernacki, Słowik, S.Kiel, Weinert, Mikołajczak, Prałat, Kaźmierczak, Czaja, Malinowski, Łukaszczyk. Ponadto: Wajnert, Majsner, Wojtkowiak, Budzyń, Maćkowiak, Nowak, J.Kiel, Ustasiak.

  Lider A-klasy ponownie za mocny dla KSGB Manieczki

Wiosnę Pogoń zainauguruje w niedzielę, kiedy to o 15.00 podejmować będzie Wielkopolskę Komorniki. Ze względu na grząską murawę boiska w Książu Wlkp. mecz rozegrany zostanie na sztucznym boisku w Gostyniu.

Zostaw komentarz