|

Piotr Kalak odchodzi do Polonii Środa

Kotwica Piotr Kalak
Piotr Kalak wiosną w Kotwicy już nie zagra. Skorzystał bowiem z oferty trzecioligowej Polonii Środa - fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Piotr Kalak nie zagrał w sparingu z juniorami Lecha Poznań. 26-letni obrońca skorzystał bowiem z oferty trzecioligowej Polonii Środa i wiosną spróbuje swoich sił na wyższym szczeblu.


Berdychowski Wv

Podopieczni Tomasza Nawrota rozegrali czwarty tej zimy mecz kontrolny i doznali czwartej porażki. Po raz drugi zespół Kotwicy sprawdził się na tle drużyny młodzieżowej z zaplecza ekstraklasy. Najpierw przegrali 1:4 z występującej w Centralnej Ligi Juniora Wartą Poznań, a teraz z innym zespołem tzw. CLJ – Lechem  Poznań. Młode nadzieje Kolejorza okazały się wyraźnie lepsze i ograły czwartoligowca 6:2. Bramki dla Kotwicy w pierwszej połowie, przegranej 2:3 zdobyli Patryk Bordych i Maurycy Niemczyk.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

W sparingu zabrakło już Piotra Kalaka, który podążył drogą Huberta Świtalskiego i wiosną zagra w trzecioligowej Polonii Środa. Przypomnijmy, że wcześniej już z gry w Kotwicy zrezygnował Gerard Pińczuk, a na odejście do Warty Śrem zdecydował się Maksymilian Hyżyk. Trener Nawrot wciąż nie może liczyć na powrót na boisku Tymoteusza Gabskiego, który miał już być gotowy, a tymczasem jego rehabilitacja po kontuzji przedłuża się. Po poważniejszych kontuzjach są Dawid Urbanek, Mikołaj Panowicz i Maks Poganowski. Tak więc kadra mocno się uszczupliła i trwają poszukiwania nowych zawodników. W meczu z Lechem Poznań zagrał już jeden z testowanych piłkarzy, a szykują się dwa transfery.

  Udany start młodych szachistów Piasta Śrem w Stęszewie
W sobotę rywalem Kotwicy będzie występujący w V lidze Meblorz Swarzędz.

Zostaw komentarz