|

Kadra Wielkopolski w boksie gościła na obozie w Śremie

Aaaa
W sobotę odbyły się sparingi - fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Podczas pierwszego tygodnia ferii Kadra Wielkopolski przebywała na tygodniowym zgrupowaniu w Śremie. Obóz zakończyły sparingi międzyklubowe m.in. z udziałem zawodników ŚKB Warta.


Berdychowski Wv

W obozie Kadry Wielkopolski, który trwał od 11 do 17 lutego udział wzięło 47 zawodników w różnych kategoriach wiekowych począwszy od najmłodszej aż po seniora. Przez cały tydzień pod przewodnictwem Marka Szymańskiego pięściarze z naszego okręgu szlifowali formę trenując po dwa-trzy razy dziennie. Jak podkreślali trenerzy kadry warunki do pracy w Śremie mieli doskonałe. Do ich dyspozycji była sala, siłownia, świetnie wyposażona Strefa Walk, a także odnowa w postaci baseny czy sauny. Noclegi i posiłki zapewnił z kolei hotel L’ascada.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Tygodniowe zgrupowanie zakończyło się w sobotę sparingami. W hali Śremskiego sportu przygotowano dwa ringi, na których stoczono 40 pojedynków. Okazję sparowania się z reprezentantami kadry Wielkopolski mieli między innymi reprezentanci Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta, którzy tym samym także na tym skorzystali. Dla nich był to ostatni sprawdzian przez sobotnimi zawodami w Śremie tj. Memoriałem Powstania Wielkopolskiego.

Warta Boks

– Cieszymy się, że mogliśmy gościć u nas kadrę – powiedział Krzysztof Lewandowski. – Trener kadry był bardzo zadowolony z warunków, jakie mu zapewniliśmy, także wszystko wskazuje na to, że był to pierwszy, ale nie ostatni taki obóz. Fajną sprawą były sparingi, bowiem skorzystali na tym także zawodnicy okolicznych klubów w tym także nasi. Przy okazji odbyło się także szkolenie sędziów okręgu Wielkopolska, także same plusy tego zgrupowania – dodał trener koordynator ŚKB Warta.

Zostaw komentarz