Wypadek Czempiń
W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby / fot. OSP Czempiń

Wypadek na trasie Czempiń – Borowo. Na miejscu lądował LPR

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0

W czwartkowe popołudnie na drodze między Czempiniem a Borowem miało miejsce groźnie wyglądające zdarzenie drogowe. Pasażerkę auta w stanie ciężkim zabrał helikopter LPR.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Samochód osobowy uderzył w drzewo, co skutkowało poważnymi konsekwencjami dla pasażerki auta. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane, z czego jedna odniosła ciężkie obrażenia. Do kobiety wezwano helikopter LPR.

Do wypadku doszło 15 lutego przed godziną 16:00. Według wstępnych ustaleń policji, 60-letni kierowca pojazdu marki daewoo matiz, mieszkaniec gminy Czempiń, z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał z drogi i zderzył się z drzewem przydrożnym. Na miejsce natychmiastowo skierowano policję, straż pożarną oraz pogotowie. Z uwagi na poważne obrażenia pasażerki, podjęto decyzję o wezwaniu na miejsce również śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.Kierowca został zabrany do szpitala w Kościanie z urazem ręki, natomiast 58-letnia pasażerka, również mieszkanka gminy Czempiń, trafiła do jednej z poznańskich lecznic.

Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia są obecnie badane przez policję, która prowadzi śledztwo w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

Zostaw komentarz