|

Bokserzy Warty kontra Copacabana Konin

Boks1
Ivan Marov ze ŚKB Warta zaliczył udany debiut i wygrał swoją walkę - fot. ŚKB Warta
Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

„Bokserska awantura w Copacabanie” to nazwa turnieju, podczas którego młodzi pięściarze Śremskiego Klubu Sportowego Warta wystąpili na ringu w Koninie.


VW_Berdychowski_400_150(1)

W minioną sobotę trener Patryk Klupś wraz ze swoimi pięcioma podopiecznymi udał się do Konina, aby skrzyżować rękawice z zawodnikami Copacabana Konin. Turniej pod nazwą „Bokserska awantura w Copacabanie” był starciem obu klubów. W walkach turniejowych wystąpiło czterech zawodników, a Aleks Nowakowski stoczył pojedynek sparingowy.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Boks 2

Bilans czterech punktowanych walk był na korzyść gospodarzy. Pięściarze Warty wygrali tylko jeden pojedynek. Lepszy od swojego rywala okazał się Ivan Marov, dla którego był to debiut w ringu. Mimo to pewnie wypunktował przeciwnika i wygrał jednogłośnie na punkty. Wyższość pięściarzy z Konina musieli z kolei uznać Emil Konieczny, Nikodem Szymkowiak i Piotr Lewandowski.– Cała trójka mimo zaciętych walk schodziła z ringu pokonana, ale mnie osobiście cieszy, że walki z ich udziałem stały na wysokim poziomie – powiedział trener Patryk Klupś. – Wiadomą rzeczą jest, że kiedy walczysz na terenie przeciwnika musisz wyraźnie pokazać swoją wyższość. Niemniej, wszyscy stoczyli mocne pojedynki i zaprezentowali się dobrze, a to dobry prognostyk na przyszłość – dodał.

Zostaw komentarz