|

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa – zgłaszaj zagrożenia i pomagaj w utrzymaniu porządku i bezpieczeństwa

Mzb2
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa to narzędzie, które ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców min. gminy Śrem. Jest to narzędzie, które pozwala mieszkańcom zgłaszać zagrożenia, które dostrzegają w swojej okolicy. Zgłoszenia te są następnie weryfikowane przez policję i inne służby porządkowe.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa (MZB) to interaktywne narzędzie, dzięki któremu można zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa i zagrożeń w danej lokalizacji.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Mzb 1

Warto zaglądać na mapę zagrożeń bezpieczeństwa, ponieważ może ona dostarczyć nam ważnych informacji o tym, co dzieje się w naszej okolicy. Dzięki niej możemy dowiedzieć się o miejscach, w których występują zagrożenia, takie jak:  • przekraczanie dozwolonej prędkości
  • nieprawidłowe parkowanie
  • wandalizm
  • dzikie wysypiska
  • bezpieczeństwo na drogach i chodnikach
  • bezpieczeństwo na terenach wodnych

Zgłoszenia na mapie zagrożeń bezpieczeństwa mogą być anonimowe, co pozwala mieszkańcom na bezpieczne zgłaszanie problemów.

Mzb2

Oto kilka przykładów tego, jak mapa zagrożeń bezpieczeństwa może być pomocna dla mieszkańców gminy Śrem:

  • Jeśli zauważymy, że w naszym sąsiedztwie ktoś przekracza dozwoloną prędkość, możemy zgłosić to na mapie. Dzięki temu policja będzie mogła namierzyć to miejsce i przeprowadzić kontrolę.
  • Jeśli zobaczymy, że ktoś nieprawidłowo parkuje, również możemy zgłosić to na mapie. Dzięki temu służby porządkowe będą mogły usunąć samochód z drogi i uporządkować ruch.
  • Jeśli zauważymy, że w naszym parku ktoś niszczy ławki lub kosze, również możemy zgłosić to na mapie. Dzięki temu służby porządkowe będą mogły naprawić szkody i zapobiec dalszym zniszczeniom.

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa to nowy, ale obiecujący sposób na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców gminy Śrem. Warto ją zaglądać, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w naszej okolicy i pomagać w utrzymaniu porządku i bezpieczeństwa.

Mb 3

Jeden komentarz

  1. Ta mapa to fajne narzędzie, ale w Śremie się nie sprawdzi. Zdaniem lokalnej policji na ul. Sikorskiego między Śremem a Psarskim samochody nie przekraczają dozwolonej prędkości. Każdy kto szedł tam choć raz i poczuł pęd powietrza przejeżdżających tirów, wie że to kłamstwo.

Zostaw komentarz