|

Setka śremian zaliczyła noworoczny trening “Biegnij chwilę spal promile”

Za nami 9 edycja "Biegnij chwilę spal promile" - fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

1 stycznia odbyła się dziewiąta już edycja noworocznego treningu pod hasłem „Biegnij chwilę spal promile”. Podobnie, jak przed rokiem wzięło w nim udział blisko setka śremian.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Organizatorami poniedziałkowego wydarzenia byli Śremski Sport wraz ze Stowarzyszeniem Runner’s Power, Sekcją Rowerową „Kometka” oraz ChodzęBoLubię Śrem.”. W Nowy Rok przed siedzibą Śremskiego Sportu zgromadziło się blisko stu biegaczy, rowerzystów i „kijkarzy”, którzy gotowi byli, aby zaliczyć trwający około godziny noworoczny trening.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Biegnij Chwile Spal Promile Foto

Zebranych powitał Daniel Cicharski, który złożył wszystkim życzenia. Prezes Śremskiego Sportu wyraził także zadowolenie i dziękował za to, że aktywnych śremian nie brakuje, czego dowodem jest nie tylko frekwencja, ale także liczba odwiedzin obiektu. Jednocześnie zaprosił to tego, aby mieszkańcy korzystali z usług i różnego rodzaju zaproszeń na sportowo-rekreacyjne wydarzenia, które w tym roku będzie organizowała spółka.Punktualnie o godzinie 15.00 uczestnicy noworocznego treningu wyruszyli w drogę, by po około godzinie ponownie zameldować się przed obiektem, gdzie czekała na nich ciepła herbata i drobny poczęstunek. Wśród obecnych rozlosowano także vouchery na basen i flagi Powstania Wielkopolskiego.

Podobnie, jak w latach ubiegłych przy okazji imprezy przeprowadzona została zbiórka słodyczy i pomocy szkolnych na dzieci z Fundacji Familia.

Kolejny, podobny trening ze Śremskim Sportem już niebawem, bo 1 kwietnia i będzie to Wielkanocny „Bieg z jajem”.Zostaw komentarz