Lks Lubiatowo
Piłkarze LKS Lubiatowo zajęli w Borku Wlkp drugie miejsce
  • Home
  • Dolsk
  • 70 turniejowe podium LKS Lubiatowo, tym razem w Borku Wlkp.

70 turniejowe podium LKS Lubiatowo, tym razem w Borku Wlkp.

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Tym razem nie wygrali, ale znów (już po raz 70!) zajęli miejsce na podium. Ekipa LKS Lubiatowo, bo o niej mowa tym razem była druga w Mikołajkowym Turnieju o Puchar Prezesa LKS Wisła Borek Wlkp.


Berdychowski Kwiecien2 2024

O sukcesach zespołu Krystiana Mejzy pisaliśmy przed tygodniem. Przypomnijmy, że wygrała trzy turnieje z rzędu, kolejno w Mosinie (koniec października), Starych Oborzyskach i Nietążkowie (w dwa kolejne weekendy grudnia). W minioną niedzielę stawiła się tym razem w boreckiej hali, gdzie w turnieju o Puchar Prezesa Wisły rywalizowało  osiem ekip. W eliminacjach grupowych LKS pokonał 1:0 ekipę Rekiny, a potem zremisował 1:1 z FC po naleFCe.  W meczu o pierwsze miejsce w grupie przegrał 2:3 z Siema i w efekcie w półfinale zmierzyła się ze zwycięzcą grupy A – Familiadą. W regulaminowym czasie padł remis 1:1. Karne celniej strzelali piłkarze LKS i w efekcie zameldowali się w finale. W nim była okazja do rewanżu, bowiem rywalem ponownie zespół Siema złożony z piłkarzy GKS Jaraczewo. W decydującym starciu padł tylko jeden gol. Zdobyli go jednak rywale i w efekcie to oni zdobyli trofeum.

Tradycją stało się już, że zawodnik LKS Lubiatowo wybrany zostaje na MVP turnieju. Nie inaczej było w Borku Wlkp. To wyróżnienie spotkało Filipa Marciniaka, który odebrał pamiątkową statuetkę.Zostaw komentarz