||

I Ty możesz pomóc pogorzelcom z ul. Jasnej w Śremie. Dowiedz się, jak

Zrzutka Na Pogorzelców
fot. arch. red.
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Ruszyła zbiórka środków finansowych na odbudowę miejsca pracy, warsztatu samochodowego, który spłonął w trakcie piątkowego pożaru. Zbiórkę zorganizowała córka właściciela i prowadzona jest ona za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl.


VW_Berdychowski_400_150(1)

16 grudnia, kilka minut przed godziną 19 straż została zaalarmowana o pożarze w garażu, w którym znajdował się samochód osobowy. Garaż, który jak się okazało, był również warsztatem samochodowym i miejscem pracy, mieścił się pod budynkiem mieszkalnym. Istniało bardzo duże prawdopodobieństwo, że płomienie zajmą mieszkanie. Na szczęście do tego nie doszło. Niemniej miejsce pracy wraz ze znajdującym się tam samochodem doszczętnie spłonęły.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Bardzo szybko rodzina poszkodowanego zdecydowała się na uruchomienie publicznej zbiórki pieniędzy za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl. Z naszą redakcją skontaktowała się córka poszkodowanego z prośbą o nagłośnienie zbiórki.Redakcja Tygodnia Ziemi Śremskiej od zawsze słynęła z tego, że nie tylko informuje o ważnych, często też przykrych dla niektórych mieszkańców powiatu wydarzeniach, ale również włącza się w akcje pomocowe. Chociażby właśnie poprzez nagłaśnianie takich publicznych zbiórek dla naszych Czytelników.

Pożar strawił cały warsztat, a co za tym idzie miejsce pracy mojego taty. Specjalistyczne sprzęty warte ogromne pieniądze nie przetrwały pożaru. Teraz został bez miejsca do pracy i bez niezbędnego do napraw sprzętu. Mój tata jest najlepszym fachowcem, ma ogromne serducho, niepojętą dla mnie wiedzę. Zawsze pomaga innym, bezinteresownie, nie szuka w tym poklasku. Wiadomo, że jest najlepszym tatą pod słońcem, który jest też niestety uparty i nigdy nie prosi pomoc. Dlatego to ja proszę o wsparcie. Wsparcie na odbudowę warsztatu.  Chciałbym, żeby tegoroczne święta faktycznie były wesołe. Żeby nie widzieć smutku, tylko radość.

– czytamy w zbiórce zorganizowanej przez rodzinę poszkodowanego.
Pożar w Śremie. Akcja gaśnicza cały czas trwa [FILM]

2 komentarze

  1. Pamiętajmy też że w domu mieszkała rodzina z 4 małych dzieci która też została bez dachu nad głową!! Bez wody, prądu, ogrzewania. Tylko szybki remont warsztatu pomoże rodzinie wrócić do domu.

Zostaw komentarz