03 Grupowe
Spotkanie sołtysów gminy Śrem/Fot. KBS Śrem
  • Home
  • Aktualności
  • Sołtysi z gminy Śrem integrowali się na strzelnicy. Który z sołtysów ma najlepsze oko?

Sołtysi z gminy Śrem integrowali się na strzelnicy. Który z sołtysów ma najlepsze oko?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W piątek, 24 listopada w siedzibie śremskiego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego odbyło się spotkanie sołtysów gminy Śrem, w ramach którego odbył się VI Turniej Strzelecki Sołtysów Gminy Śrem pod patronatem Burmistrza Śremu.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Z racji wykonywania innych obowiązków burmistrza Adama Lewandowskiego na spotkaniu reprezentował zastępca – Bartosz Żeleźny i to on rozpoczął spotkanie, dziękując wszystkim za przybycie i zaangażowanie w działalność na rzecz poszczególnych sołectw. Następnie przystąpiono do rywalizacji na strzelnicy o wspaniałe puchary ufundowane przez burmistrza Śremu.

Po omówieniu warunków bezpieczeństwa oraz zasad posługiwania się bronią na strzelnicy wszyscy zebrani z zapałem przystąpili do strzelania pod okiem doświadczonych instruktorów ze śremskiego bractwa. Rywalizacja odbywała się równolegle w dwóch konkurencjach: pistolet i karabin sportowy.

Na podstawie sumy uzyskanych punktów z obydwu z nich wyłoniono tegorocznego zwycięzcę. Został nim Łukasz Brzeziński (Psarskie), drugie miejsce zajął Maciej Orwat (Kaleje), a trzecie Bartosz Ustasiak (Dalewo).

02 Zwycięzcy
Pierwsze miejsce zajął sołtys Psarskiego – Łukasz Brzeziński/Fot. KBS Śrem

Po wręczeniu okazałych pucharów przez zastępcę burmistrza Bartosza Żeleźnego wszyscy uczestnicy z chęcią przystąpili do sutego poczęstunku. Przy posiłku można było wymieniać się doświadczeniami z realizacji zadań w minionym roku. Atmosfera spotkania była bardzo przyjazna i sprzyjała wymianie doświadczeń, nawiązywaniu współpracy między sołectwami i dzieleniu się nowymi pomysłami do zrealizowania w przyszłości.

Zostaw komentarz