Dzien Pozdrowien W Szkole W Dolsku Fot. Sp Im. J. Kusocinskiego W Dolsku 7
  • Home
  • Dolsk
  • Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień w szkole w Dolsku

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień w szkole w Dolsku

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Dolsku świętowała Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień (21 listopada).


Berdychowski Kwiecien2 2024

21 listopada przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jest to dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji, których nie powinno brakować w codziennej rzeczywistości.
W Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Dolsku to wyjątkowe święto upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Przyjacielski nastrój panował od rana, a stało się to za sprawą szkolnych wolontariuszek, które każdego ucznia i pracownika szkoły witały uśmiechem i miłym słowem. Charakter dnia podkreślały także stroje w żółtym kolorze, symbolizujące optymizm i radość.

Nie zabrakło także okazjonalnej poczty – na szkolnym korytarzu pojawiła się tajemnicza skrzynka, do której uczniowie i nauczyciele wrzucali pozdrowienia i życzenia do wybranych osób. Dostarczanie listów do adresatów zajęli się niezawodni szkolni wolontariusze.Kolejną atrakcją okazał się wykonany z papieru łańcuch życzliwości o łącznej długości 10,6 m, który będzie można podziwiać na szkolnej choince.

Zostaw komentarz