|

Proxicom lepszy od obrońców tytułu

Aaa
Piłkarze LKS Lubiatowo odnieśli dwa zwycięstwa - fot. M.Fujak

Nie brakowało ciekawych pojedynków podczas spotkań 2 i 3 kolejki halowej Green Bike Ligi. Pierwszej porażki doznał broniący tytułu Breeding Center. Lepszy od ubiegłorocznych mistrzów okazał się Proxicom.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Po trzech kolejkach cztery zespoły mają na koncie po sześć punktów, z tym, że Instal Partner i Proxicom rozegrali o jeden mecz mniej, bowiem za zgodą organizatora swoje mecze z tymi zespołami przełożył Znak Big Futsal.
Oba te zespoły nie straciły jeszcze punktów. Proxicom na inaugurację ograł LKS Lubiatowo, a w sobotnie popołudnie sprawił niespodziankę i pokonał 3:1 broniący tytuły Breeding Center. Łatwiejsze zadanie miał Instal Partner, który nie dał szans ekipie Ucho Prezesa gromiąc rywali 7:2. Aż sześciokrotnie do siatki rywali trafił Mikołaj Dorsz i tym samym objął on prowadzenie w klasyfikacji na króla strzelców.

O falstarcie zapomnieli już piłkarze LKS Lubiatowo. Dwie wygrane to m.in. zasługa Mateusza Dziubałki, który w pojedynkach z Grzybek-Lipski i Futsal Radzewo zachował czyste konto. Pierwszy mecz ekipa Krystiana Mejzy wygrała 2:0, a drugi 3:0, co sprawiło, że wskoczyła na trzecie miejsce w tabeli.Tylko punkt ugrał Hajmat Sport. Najpierw zremisował 2:2 z Grzybek-Lipski, a potem – mimo, że objął prowadzenie – poległ 2:7 w starciu z Mar-Transem. Ten wcześniej przegrał dość niespodziewanie z Futsal Radzewo. Przy stanie 3:3 Mar-Trans ruszył do przodu po pełną pulę, ale nadział się na kontrę i 15 sekund przed końcem stracił gola i punkt. Z kolei ekipa Futsal Radzewo cieszyła się z historycznej, bo pierwszej wygranej w śremskiej „halówce”.

Dsc 0622

Jedynym zespołem bez punktów pozostaje ekipa Ucho Prezesa, która salę Śremskiego Sportu opuszczała z bagażem 13 straconych goli.

Kolejne pojedynki zaplanowano na 2 grudnia. Najciekawiej zapowiadają się mecze z udziałem Znak Big Futsal. Rywalami Marcina Karczyńskiego i spółki będą Breeding Center i LKS Lubiatowo.

WYNIKI 2 I 3 KOLEJKI

BREEDING CENTER – PROXICOM 1:3
ZNAK BIG FUTSAL – INSTAL PARTNER przełożony
UCHO PREZESA – BREEDING CENTER 2:6
PROXICOM – ZNAK BIG FUTSAL przełożony
INSTAL PARTNER – UCHO PREZESA 7:2
GRZYBEK-LIPSKI – LKS LUBIATOWO 0:2
FUTSAL RADZEWO – MAR-TRANS 4:3
HAJMAT SPORT – GRZYBEK-LIPSKI 2:2
LKS LUBIATOWO – FUTSAL RADZEWO 3:0
MAR-TRANS – HAJMAT SPORT 7:2

Zostaw komentarz