||

Nowy naczelnik śremskich kryminalnych. Poprzedni był tylko przez 3 miesiące

Robert Wieczorek
Robert Wieczorek (w środku) naczelnikiem kryminalnych w KPP Śrem / fot. KPP Śrem

Komisarz Rafał Kaczmarczyk nie jest już naczelnikiem kryminalnych w KPP Śrem. Pełnił tę funkcję zaledwie przez trzy miesiące. Poznaliśmy nazwisko jego następcy.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Od dłuższego czasu w korytarzowych kuluarach śremskiej policji mówiło się, że dotychczasowy szef śremskich kryminalnych, komisarz Rafał Kaczmarczyk przestanie pełnić tę funkcję. KPP Śrem oficjalnie potwierdziła te doniesienia mianowaniem nowego naczelnika pionu kryminalnego – został nim nadkomisarz Robert Wieczorek.

Wieczorek w dniu 2 listopada został oficjalnie przedstawiony załodze KPP Śrem. Stało się to podczas porannej odprawy.Kim jest nadkomisarz Robert Wieczorek?

Robert Wieczorek rozpoczął swoją służbę w policji w roku 2001, rozpoczynając ją w Komendzie Stołecznej Policji. W 2002 roku przeniósł się do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie, gdzie pracował przez wiele lat. W 2014 roku ukończył szkolenie oficerskie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, a w wyniku swojego zaangażowania awansował – początkowo na stanowisko zastępcy naczelnika, a w roku 2017 objął stanowisko naczelnika wydziału kryminalnego policji w Pleszewie.

W ostatnim czasie nadkom. Robert Wieczorek pełnił funkcję zastępcy komendanta policji we Wrześni.

Pałeczka przekazana. Oto nowy naczelnik śremskich kryminalnych

Wraz z początkiem listopada inspektor Sławomir Jądrzak mianował go na stanowisko naczelnika wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Zostaw komentarz