Image
fot. M. Czubak
 • Home
 • Galerie zdjęć
 • Trzy osoby ranne po wypadku na trasie Góra – Jaszkowo. Kierowca jechał zdecydowanie za szybko

Trzy osoby ranne po wypadku na trasie Góra – Jaszkowo. Kierowca jechał zdecydowanie za szybko

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy młode osoby w wieku około 20 lat. To skutek wypadku drogowego, do którego doszło w godzinach wieczornych na trasie z Góry do Jaszkowa.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Służby policji oraz straży pożarnej, a także pogotowie ratunkowe ostatniego dnia września, krótko po godzinie 19, zostały poinformowane o wypadku, konkretnie dachowaniu samochodu osobowego, którym podróżowały trzy młode osoby.

Na miejscu faktycznie zastano samochód osobowy marki BMW oraz trzy młode osoby, które nim podróżowały będące już poza pojazdem, ale po raz kolejny okazało się, że zgłoszenie przekazane służbom nie było do końca precyzyjne. Samochód osobowy nie dachował, a uderzył w przydrożne drzewo.

Cała trójka: dwie dziewczyny oraz mężczyzna do przyjazdu pogotowia ratunkowego znajdowali się pod opieką ratowników z JRG Śrem oraz ochotników z OSP Żabno i OSP Brodnica, następnie o własnych siłach dotarli do karetki pogotowia, a dalej zostali przewiezieni do szpitala w Śremie. Wstępnie wykluczono u nich obrażenia zagrażające ich życiu.

Okoliczności sobotniego zdarzenia drogowego wyjaśniają policjanci.

[AKTUALIZACJA]

Policja podała szczegóły wczorajszego zdarzenia drogowego. Okazuje się, że 21-letniego kierowcę BMW poniosła „ułańska fantazja” i zbyt szybko poruszał się drogą, co ostatecznie doprowadziło do skutków, jak na zdjęciach.

Kierujący BMW, 21-letni mieszkaniec Śremu, jechał za szybko i najpierw chwycił prawe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia drobnych obrażeń ciała doznał kierujący i dwie pasażerka pojazdu. 21-latek był trzeźwy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 500 złotych.

– podinsp. Ewa Kasińska, oficer prasowy KPP Śrem.

1 Comments Text
 • Zachowanie osób znajdujących się w pojeździe pozostawia WIELE do życzenia 🤷‍♀️ i ups stało się 🫣 DRAMAT😳na szczęście nikt nie ucierpiał ! Do czasu kiedy stanie się nie daj Boże tragedia z udziałem pieszego czy rowerzysty 🤨 i chociaż szczerze w to wątpię, miejmy nadzieję że czegoś to doświadczenie ich nauczy 😳

 • Zostaw komentarz

  DOŁĄCZ DO NAS

  Reklama
  Oferta Pracy Kierowcy

  Get Update

  Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

  [mc4wp_form id=86]