|

Szpital Powiatowy w Śremie chętnie zatrudni pielęgniarki

Szpital W Śremie
fot. arch. red / M. Czubak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Szpital Powiatowy im. T. Malińskiego w Śremie szuka dobrej kadry pielęgniarskiej. Na facebookowym profilu szpitala pojawiło się ogłoszenie o zatrudnieniu. Pracę mogą znaleźć nawet osoby bez doświadczenia. Szpital pomoże im w okresie adaptacji zawodowej.


Berdychowski Wv

Co jakiś czas na stronie śremskiego szpitala pojawiają się ogłoszenia dotyczące zatrudnienia wykwalifikowanej kadry. Tak też jest tym razem. Na facebookowym profilu szpitala pojawiło się ogłoszenie dotyczące zatrudnienia pielęgniarek.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Szpital chętnie zatrudni:

    • pielęgniarki do pracy w Pracowni Endoskopowej,

    • pielęgniarki do pracy w oddziałach szpitalnych,

    • pielęgniarki operacyjne, a także pielęgniarki zainteresowane pracą na Bloku Operacyjnym,

    • pielęgniarki zainteresowane pracą w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii,

    • położne do pracy w ramach Oddziału Noworodkowego.

Co ważne, szpital rozważa także zatrudnienie pielęgniarek bez doświadczenia i gwarantuje im pomoc w okresie adaptacji zawodowej oraz w kształceniu podyplomowym.

Skąd taka potrzeba?

Jest to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie pacjentów, pozyskanie nowych kontraktów z NFZ i rozwój operatywy szpitala. Chcemy również zabezpieczyć funkcjonowanie szpitala w przyszłości. To dobry moment na pozyskanie najlepszej kadry, bowiem jest to czas odbierania dyplomów zawodowych. A nie da się ukryć, że część personelu odchodzi na zasłużoną emeryturę. To naturalna kolej rzeczy

– wyjaśnia prezes Michał Sobolewski

Szpital zapewnia, że warunki i forma zatrudnienia są do uzgodnienia. Może to być umowa o pracę, kontrakt lub umowa zlecenie.

Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z pielęgniarką naczelną – tel. 508383127 lub 61 28 15 445; e-mail: m.banach@szpital-srem.pl lub z Działem Spraw Pracowniczych tel.: 61 28 15 450.

Zostaw komentarz