|||

Rozkład jazdy na weekend (28-30 lipca). Wydarzenia w Śremie i okolicy

page

Aż się nie chce wierzyć, że już połowa wakacji za nami. Ale jest też dobra wiadomość. Przed nami kolejne 30 dni pełne beztroskiej zabawy. Nadchodzący weekend co prawda może być deszczowy, ale nie powinno to przeszkodzić nadchodzącym wydarzeniom.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Piątek upłynie nam muzycznie. Sporą dawkę dobrych brzmień zapewni nam Muzeum Śremskie, które w ramach V sezonu Muzy w Muzeum, zaprasza na piątkowy koncert w chilloutowym klimacie. 28 lipca zagrają: Małgosia i Witalis oraz Lech Nawrocki z Zespołem. Start godz. 19.30. Wstęp wolny!

Muza w Muzeum w chilloutowym klimacie

Równie muzycznie zadzieje się w Książu Wlkp., bowiem już o 20.00 w ksiąskim amfiteatrze startuje „Letnia impreza z Amigo Band”. Wstęp wolny!Letnia impreza z Amigo Band w Książu Wlkp.

Rajd rowerowy i maraton pływacki

Śremski Sport zaprasza na rajd rowerowy do Solca, który zaplanowano na sobotę, 29 lipca. – W kierunku Solca pojedziemy przez Zwolę i Młodzikowo, a po przejechaniu przez most kolejowy nad rzeką Wartą wrócimy, jadąc przez Zaborowo i Chrząstowo – wyjaśnia Ryszard Mitmański. Zbiórka uczestników, jak zawsze przed obiektem Śremskiego Sportu o godz. 8.45, a start o godz. 9.00.

Rajd rowerowy ze Śremskim Sportem – Solec

Również w sobotę wystartuje „Maraton Pływacki im. Romana Bartkowiaka” o długości 150 km na odcinku Dobrów-Śrem. Co ważne, organizatorzy planują festyn powitalny w niedzielę, 30 lipca na Marinie. Warto tam zajrzeć, by pokibicować na finiszu!

Sztafeta popłynie Wartą 100 km, a bracia Gabrysiak maraton 150 km

Festyn i akcja o bezpieczeństwie nad wodą

Już w tę niedzielę, 30 lipca Uniwersytet Entuzjastów Świata i Centrum Kultury Książ Wlkp. zachęcają do udziału w akcji „Bezpieczni(e) w wodzie, zdrowi na lądzie”, która odbędzie się na terenach rekreacyjnych w Jarosławkach. Tego dnia będzie można zobaczyć różne formy pierwszej pomocy udzielanej przez wykwalifikowane służby ratownicze oraz dowiedzieć się, co robić, aby żyć zdrowo i sportowo. Start godz. 13.00.

Bezpieczni(e) w wodzie, zdrowi na lądzie

Zostaw komentarz