Najpierw się napił. Potem wybił szybę. Teraz będzie się tłumaczył
fot. pixabay
  • Home
  • Na sygnale
  • Najpierw się napił. Potem wybił szybę. Teraz będzie się tłumaczył

Najpierw się napił. Potem wybił szybę. Teraz będzie się tłumaczył

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Policjanci ze śremskiej patrolówki zatrzymali 19-letniego śremianina, który wybił szybę wystawową w sklepie, powodując straty w wysokości 3000 złotych. Młody mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie i trafił do policyjnego aresztu.


Berdychowski Kwiecien2 2024

W miniony poniedziałek, 10 lipca w nocy o godz. 02.00, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w Śremie uszkodzono szybę wystawową w jednym ze sklepów.

Sprawą zajęli się policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, którzy zatrzymali dwóch nietrzeźwych śremian podejrzewanych o wybicie szyby w sklepie z tkaninami i firanami oraz spowodowanie strat w wysokości 3000 złotych. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu celem wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy

informuje podinsp. Ewa Kasińska z KPP w Śremie

Kryminalni zebrali materiał dowodowy, z którego wynika, że 19-latek i jego starszy kompan najpierw wspólnie spożywali alkohol, następnie wspólnie byli przy sklepie, gdzie 19-latek wybił szybę wystawową i ostatecznie wspólnie uciekli do pobliskiego parku i tam zostali zatrzymani.

19-letni śremianin usłyszał zarzut dotyczący uszkodzenia szyby, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Teraz czeka go sprawa w sądzie.

Zostaw komentarz