|

Nowy punkt doradztwa rolniczego w Książu

Nowy Punkt Doradztwa Rolniczego W Książu
fot. Gmina Książ/Moment przekazania kluczy do pomieszczenia doradcy Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, Annie Losiak przez Inspektor Urzędu Miejskiego w Książu Wlkp., Małgorzatę Lenartowską
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W gminie Książ nastąpiła zmiana siedziby lokalnego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Od kilku tygodni punkt doradztwa rolniczego dostępny jest w lokalu pod Komisariatem Policji w Książu Wlkp.


Berdychowski Wv

Ksiąski magistrat wydał komunikat:


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

W związku z wypowiedzeniem lokalnemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego (ODR) umowy najmu lokalu w budynku dawnego PGR, ksiąski samorząd wyszedł naprzeciw potrzebom rolników i zaproponował nową siedzibę w obiekcie użyteczności publicznej. Od początku czerwca punkt doradztwa rolniczego prowadzony przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu dostępny jest w lokalu pod Komisariatem Policji w Książu Wlkp., przy ul. Stacha Wichury 11a.

Doradztwo udzielane jest w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 7.00 do 14.00. W celu uzyskania porady z zakresu rolnictwa należy umówić się wcześniej na konkretną godzinę, telefonicznie pod numerem: 690 539 877.

Wsparcia udziela Anna Losiak, doradca WODR w powiecie śremskim.

Zostaw komentarz