||

Integrowali się w ZOL w Śremie

Zol Promenada Kolorowe Jarmarki Integracja (1)
fot. M. Czubak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

„Kolorowe jarmarki”, pod takim hasłem odbyło się spotkanie podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Śremie ze swoimi przyjaciółmi, znajomymi z innych ośrodków.


Berdychowski Wv

Co roku Zakład Opiekuńczo-Leczniczy przy ul. Promenada w Śremie stara się zorganizować integracyjne wydarzenie dla swoich podopiecznych. W tym roku takie spotkanie miało miejsce w miniony czwartek 22 czerwca.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Zaproszono na nie mieszkańców okolicznych domów pomocy społecznej, w tym także tych śremskich oraz podopiecznych innych podobnych placówek, z którymi śremski „klasztorek” współpracuje od lat.

„kolorowe jarmarki” w haśle przewodnim tegorocznego spotkania były nie tylko nawiązaniem do utworu Maryli Rodowicz, ale również wskazówką dotyczącą tego, co w ZOL będzie się działo.

A działo się całkiem sporo. Od śpiewów i występów artystycznych, po tańce, hulanki i zabawy, a skończywszy na zdrowej rywalizacji sportowej.

Jednak dla tych wszystkich wspaniałych osób nie w pełni sprawnych, które w miniony czwartek zawitały do ZOL w Śremie, nie to było najważniejsze. Najważniejszym był ten fakt, że mogli spotkać się ze swoimi przyjaciółmi, podopiecznymi innych ośrodków. Tę radość, to ciepło i uczucia, jakie eksplodowały w ich sercach na widok swoich znajomych, każdy z nich miał wymalowane na twarzy.

Zostaw komentarz