||

Rozkład jazdy na weekend (9-11 czerwca). Wydarzenia w Śremie i okolicy

Rozkład jazdy na weekend (9-11 czerwca)
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Do wakacji zostały już tylko dwa tygodnie. Pogoda jest fantastyczna, a co za tym idzie w naszym kalendarzu pojawia się coraz więcej wydarzeń plenerowych. Ten weekend zapowiada się muzycznie.


Berdychowski Wv

Weekend zainauguruje piątkowy koncert muzyki rozrywkowej w wykonaniu Orkiestry Dętej Towarzystwa Muzycznego im. M. Zielińskiego ze Śremu. Koncert jest darmowy i rozpocznie się o godzinie 18.30.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Koncert muzyki rozrywkowej

A kto będzie miał ochotę na większą porcję muzycznych wrażeń, może już od godziny 20.00 zajrzeć do Grzybka na plaży miejskiej. W piątek zagra DJ Felipe.

Sportowo-muzyczna sobota

W sobotę już od wczesnych godzin porannych rusza Capchem Cup. W dniach 10-11 czerwca mieszkańcy powiatu śremskiego będą mogli oglądać zmagania kilkuset młodych piłkarzy z całej Polski. Na stadionie miejskim w Śremie rozegrany zostanie Capchem Cup – jeden z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Wielkopolsce. W tegorocznej edycji turnieju weźmie udział aż 56 drużyn. Warto im kibicować!

Capchem Cup. Turniej piłkarski w Śremie

Również w sobotę w Brodnicy zabrzmi muzyka rockowa w najlepszym wykonaniu zespołu Prorock z gościnnym udziałem zespołu Theatron. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00 przy wiatach sołeckich w Brodnicy, ale warto wpaść już wcześniej. Koszt biletu: 20.00 zł W cenie: kawa lub herbata, domowe słodkości.

Rockowy koncert plenerowy w Brodnicy

Techno w sali widowiskowej muzeum?! Dlaczego nie! Na otwarcie letniego sezonu zaprasza Ricken, który grał już sety w muzealnym amfiteatrze. Start godz. 20.00. Wejście na imprezę jest darmowe!

Ricken w Muzeum Śremskim

Z kolei w sobotę na imprezę w Grzybku zapraszają Dj Massey, Dj JANKUS i Dj Szeryf.

  Chętnych na remont mostu na obwodnicy Śremu nie brakuje

Strażacka niedziela

W niedzielę, 11 czerwca zarząd miejsko-gminnego OSP w Dolsku zaprasza do kibicowania drużynom OSP z gminy Dolsk podczas gminnych zawodów pożarniczych. Odbędą się one na stadionie miejskim w Dolsku. Start godz. 14.00.

Gminne zawody pożarnicze w Dolsku

A po sportowych zmaganiach warto zajrzeć do Wieszczyczyna. Parafia św. Rocha zaprasza na festyn parafialny. W programie zaplanowano m.in. występy dzieci szkolnych, pokaz mażoretek, mini-disco z Krzysiem Przyjemskim oraz zabawę taneczną z zespołem Pagost. Początek godz. 16.00.

Festyn parafialny w Wieszczyczynie

Zostaw komentarz