|||

Kramm zaśpiewał nie tylko dla mam

2023.05.20 Kramm Dla Mam 44
fot. CK Książ/Kramm zaśpiewał nie tylko dla mam
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Najpopularniejsze standardy operetkowe, utwory musicalowe oraz znane piosenki polskie i światowe wybrzmiały specjalnie dla mam (i nie tylko) z ust Sławomira Olgierda Kramma.


VW_Berdychowski_400_150(1)

W sobotę, 20 maja odbył się specjalnie dedykowany dla mam koncert w sali bankietowej „Gabi” w Mchach, zorganizowany przez ksiąskie Centrum Kultury. Z pewną nieśmiałością publiczność powoli „rozkręciła” się nie tylko we wspólnym śpiewaniu, ale i… tanecznie!

Absolwent Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu na wydziale wokalno-aktorskim w klasie Mariana Kouby, zaśpiewał m.in. utwory z repertuaru: Elvisa Presleya, Franka Sinatry, Toma Jonesa, Krzysztofa Krawczyka i Zbigniewa Wodeckiego.Z okazji przypadającego 20 maja Dnia Artysty Śpiewaka, Sławomir Olgierd Kramm otrzymał drobny prezent od CK, który wręczyła mu dyrektor Mariola Kaźmierczak. Na koniec imprezy, artysta dokonał symbolicznych wpisów w indeksy studentów Uniwersytetu Entuzjastów Świata oraz rozdał autografy. Również chętnie pozował do pamiątkowych zdjęć.

Zostaw komentarz