||

Traktoriada w Grzybnie wystartowała

Traktoriada Grzybno 2023 21
Pasjonacie ciągników tych starszych i tych młodszych z pewnością mieli na czym przysłowiowe oko zawiesić / fot. M. Czubak

W samo południe w niedzielę w Grzybnie odbyła się już 5. edycja słynnej nie tylko w powiecie śremskim Traktoriady.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Po raz piąty Zespół Szkół Rolniczych w Grzybnie jest gospodarzem Traktoriady. Rodzinnej imprezy, która przyciąga do Grzybna nie tylko pasjonatów starszych ciągników, ale również tych nowych maszyn, które aktualnie wykorzystywane są w rolnictwie. Podczas wydarzenia nie zabrakło również starszych samochodów oraz jednośladów. Sam wójt Marek Pakowski, takim komarkiem przyjechał na Traktoriadę.

Swoją ofertę przeznaczoną dla rolników, ale nie tylko, przygotował m.in. KRUS czy dystrybutor ciągników marki New Holland, a także nasza lokalna firma KT-24, która również miała swoje stoisko na Traktoriadzie w Grzybnie.Wydarzenie w Grzybnie to nie tylko pokaz i prezentacja pojazdów, ale także konkurencje głównie związane z samymi ciągnikami. To atrakcje dla dorosłych, osób które posiadają uprawnienie do kierowania tego typu pojazdami.

Jednak organizatorzy Traktoriady 2023 w Grzybnie nie zapomnieli o najmłodszych. Także dla małych dzieci przygotowano liczne atrakcje i zabawy. Szczegóły dzisiejszych atrakcji znajdziecie w tym miejscu.

Zostaw komentarz