Image

Hipnoza regresyjna CMF – Karina Abraham

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hipnoza regresyjna metodą CMF została opracowana od podstaw przez Panią Karinę Abraham, która jest wieloletnią hipnoterapeutką. Prowadząc swoje własne badania nad umysłem, światem duchowym i wymiarem astralnym stworzyła unikalną i niezwykle skuteczną metodę wykorzystującą hipnozę, dzięki której możliwe jest szybkie i skuteczne zmienianie przekonań i doświadczeń Klientów – zapraszam do zapoznania się z tą metodą.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Hipnoza metodą CMF – co to jest

Samo słowo CMF z angielskiego Change Morphic Field oznacza zmień pole morficzne. Rozumieć to należy jako zmianę swoich przekonań, myśli a w konsekwencji doświadczeń fizycznych. W trakcie hipnozy regresyjnej CMF wykorzystywane jest wielopoziomowe uzdrawianie, które zawiera w sobie elementy alchemii, szamanizmu, egzorcyzmy, regresję i progresje, ustawienia systemowe Berta Hellingera i wiele innych. Sama metoda ze względu na swój szeroki zakres działania jest dość skomplikowana, dlatego tak ważne jest, aby korzystać zawsze z usług certyfikowanych terapeutów metody CMF!

Jak się przygotować do sesji hipnozy regresyjnej

Sesje hipnoterapeutyczne z wykorzystaniem metody CMF odbywają się przez internet – wymagane jest sprawne połączenie internetowe, około 1,5 godziny wolnego czasu, w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał oraz aplikacja Skype. Klient przed spotkaniem przygotowuje 4 punkty referencyjne, które chce, aby zostały przepracowane i uzdrowione na sesji. Każdy z nich powinien być konkretny i jasny, tak aby można było naprawić problem bezpośrednio u źródła.

Na czym polega sesja regresyjna CMF

W spotkaniu biorą udział trzy osoby, prowadzący, Klient i telepata. To ten ostatni w stanie głębokiej medytacji podróżuje po świecie astralnym i dokonuje zmian w polu Klienta, zgodnie z instrukcjami wydawanymi przez prowadzącego. Panuje tutaj jasna zasada „Twoje szczęście, moim szczęściem”. Nie ma żadnego konkretnego planu lub schematu działania. W trakcie sesji prowadzący i telepata otwarci są na informacje płynące do nich z pola Klienta, dzięki czemu dokonują zmian szybko i skutecznie – zwykle wystarczy tylko jedno spotkanie.

Na co pomaga hipnoza regresyjna metodą CMF?

Metoda CMF nie ma ograniczeń w działaniu, dzięki otwarciu się na pole nieskończonych możliwości – o czym było powyżej – w trakcie sesji możemy rozwiązać każdy problem, który trapi Klienta. Odpowiadając na pytania „co konkretnie” – przedstawiamy najczęstsze typy problemów, z jakimi przychodzą do nas Klienci:

  • Problemy w związkach
  • Problemy finansowe
  • Problemy zdrowotne
  • Problemy rodzinne
  • Trudności w komunikacji
  • Oczyszczania energetyczne miejsc i ludzi
  • Odprowadzanie zmarłych
  • Usuwanie umów reinkarnacyjnych
  • Usuwanie traum i blokad

Więcej na temat hipnozy regresyjnej pod adresem: https://karinaabraham.pl/hipnoza-regresyjna/

Co jeszcze Pani Karina Abraham może dla Ciebie zrobić?

W związku z coraz większym przebudzeniem ludzi „ze snu” nieświadomości i potrzebą zgłębiania wiedzy, oraz chęcią pełnego zrozumienia, o co tak naprawdę w życiu chodzi, Pani Karina organizuje cykliczne warsztaty rozwoju duchowego, na których szczegółowo funkcjonowanie wszechświata.

Zapraszamy do Kontaktu:

www.karinaabraham.pl

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]