Image

Wiosenne strzelanie w Dolsku

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Rywalizacja była zacięta, przebiegała jednak w zdrowej, sportowej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play.

W strzelaniu o tytułową tarczę „Wiosna w Dolsku” zwyciężył Jan Ciszewicz z Dolska. Miejsce drugie zajął Zdzisław Kaczmarek ze Swarzędza, a trzecie Krzysztof Chraplewski z Mosiny.W strzelaniu o Tarczę Prezesa Okręgu Poznańskiego – Jana Ciszewicza, szczęście uśmiechnęło się do Zdzisława Kaczmarka ze Swarzędza, na miejscu drugim uplasował się Piotr Rożko z Krotoszyna, a na trzecim Krzysztof Chraplewski z Mosiny.

Kolejną konkurencją było strzelanie o Tarczę Bracką. Miejsce pierwsze zajął Zdzisław Kaczmarek z Dolska, drugi był Krzysztof Chraplewski z Mosiny, a trzeci Jan Ciszewicz z Dolska.

W strzelaniu punktowym najlepszy wynik uzyskał Krzysztof Chraplewski z Mosiny, pokonując Jana Ciszewicza z Dolska (miejsce drugie) oraz Zdzisława Kaczmarka ze Swarzędza (miejsce trzecie).

Strzelanie o kura to jedna z najtrudniejszych konkurencji. O zwycięstwie decyduje zarówno celne oko, jak i przysłowiowy łut szczęścia. W niedzielnych zmaganiach zwyciężył Krzysztof Chraplewski z Mosiny. Na miejscu drugim uplasował się Maciej Stróżyński z Kościana, a trzeci był Tomasz Szydłowski z Mosiny.

Ostatnią konkurencją było strzelanie z broni krótkiej, czyli pistoletu. Najlepszy wynik uzyskał Tomasz Ratajczak z Krotoszyna (miejsce pierwsze), drugi był Krzysztof Smoleński z Książa Wlkp., a trzeci Grzegorz Szydłowski z Mosiny.