Image
  • Home
  • Na sygnale
  • Śmierć na prostym odcinku drogi. Auto uderzyło w drzewo

Śmierć na prostym odcinku drogi. Auto uderzyło w drzewo

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dzisiejszego ranka, przed godziną 5, służby ratownicze z terenu powiatu kościańskiego zostały poinformowane o wypadku: samochód osobowy uderzył w drzewo. Wewnątrz pojazdu znajdowała się tylko jedna osoba, która była zakleszczona i nie dawała oznak życia.

Na miejsce wyruszyły zastępy z Jerki oraz Kościana, także miejscowa karetka pogotowia oraz policja. Tam ustalono, że to teren działania służb z naszego powiatu, powiadomiono właściwe instytucje dla danego obszaru administracyjnego.Jednocześnie przystąpiono do akcji ratowniczej. Tę jednak bardzo szybko przerwano – załoga pogotowia przybyłego na miejsce stwierdziła zgon poszkodowanego jeszcze zanim przystąpiono do jego ewakuacji z pojazdu.

Na miejscu cały czas działają służby. Ustalana jest tożsamość denata. Samochód, jakim poruszała się ofiara był na legnickich tablicach rejestracyjnych.

Dzisiejszy wypadek to pierwsze zdarzenie drogowe na drogach powiatu śremskiego w tym roku, które zakończyło się zgonem.

[AKTUALIZACJA]


Berdychowski Wv

Kilka minut przed godziną 8 podinsp. Ewa Kasińska, oficer prasowy KPP w Śremie podała następujące informacje w sprawie porannego wypadku:

“Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem mondeo, 27-letni mieszkaniec Legnicy, wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono do badań sekcyjnych. Obecnie wyjaśniamy przyczyny i okoliczności wypadku.”