Image

Pan ma problem z kobietami

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Spektakl cieszył się sporym zainteresowaniem, o czym świadczy wypełniona po brzegi sala widowiskowa. Uczestników spotkania powitała dyrektor Biblioteki Publicznej – Daria Rosiak wraz z kierownikiem MGOSiR w Dolsku – Witoldem Opielewiczem, składając serdeczne życzenia i zapraszając wszystkich do wspólnego świętowania.

Główną częścią programu było przedstawienie „Pan ma problem z kobietami”. Jest to komediowa sesja terapii, która nie tylko zapewnia optymalną dawkę humoru, ale także mobilizuje do życiowych przemyśleń.

W role głównych bohaterów wcielili się: Katarzyna Adamczyk-Kuźmicz oraz Tadeusz Falana. Akcja rozgrywa się w poczekalni przed gabinetem psychoterapeuty. Bohaterowie, korzystając z okazji, odbywają prywatną sesję. A wszystko dzieje się przy współudziale publiczności.

Kluczowe w rozmowie okazuje się pytanie „z czym pani lub pan ma problem?” Odpowiedzi może być nieskończenie wiele, jednak w przypadku bohaterów zadane pytanie w istotny sposób zaważyło na losach kobiety i mężczyzny. Na pozór różni, wzajemnie wciągają się w damsko-męską grę pozorów. W rozmowie nie brak zadziorności, złośliwości i uszczypliwości.

Oboje są po przejściach i z całą pewnością mogą pochwalić się bogatym bagażem doświadczeń. Podejmują różne tematy, w pewnym momencie decydują się jednak na szczere wyjawienie własnych myśli i obaw.

Spektakl doskonale łączy refleksyjne podejście do życia z humorem. Aktorzy dołożyli starań, by zaangażować publiczność w podejmowane działania, dzięki czemu uczestnicy spotkania w pewien sposób mogli wpływać na rozwój akcji.

Spektakl nagrodzony został gromkimi i w pełni zasłużonymi brawami.

„Mój Teatr” powstał we wrześniu 2011 roku. Aktualnie jest to jedyny prywatny teatr komediowy w Poznaniu. W repertuarze znaleźć można m.in. ciekawe propozycje muzyczne oraz spektakle dla dzieci.

„Pan ma problem z kobietami” to komedia w reżyserii Marka Zgaińskiego. Na scenie, oprócz wspomnianej Katarzyny Adamczyk-Kuźmicz i Tadeusza Falana , można zobaczyć również Sandrę Matuszak.

Organizatorem imprezy była Biblioteka Publiczna MiG Dolsk oraz MGOSiR w Dolsku.

Przedstawienie zostało dofinansowane ze środków Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dolsku