Image

Jaką popielnicę wybrać do firmy? Sprawdź czym się kierować przy wyborze!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Po co tworzyć miejsce dla palaczy?


Berdychowski Wv

Tworząc strefę dla palaczy, ważne jest, aby rozważyć korzyści płynące z posiadania wyznaczonego miejsca dla palaczy. Wyznaczając miejsce, kontrolujesz, gdzie odbywa się palenie, zamiast pozostawiać to w gestii pracowników. Dodatkowo, inwestowanie w takie elementy jak popielnice i wiaty dla palaczy może poprawić ogólny komfort palenia dla pracowników.

Najważniejsze przedmioty, które powinny znajdować się w strefie dla palących

Popielniczki

Jeśli chodzi o wybór popielniczki zewnętrznej, najlepiej wybrać taką, która jest wykonana z trwałych materiałów, takich jak stal, i jest w stanie wytrzymać wszelkie warunki pogodowe. Popielniczki, które można przykręcić do ściany lub podłogi są również świetną opcją, ponieważ zmniejszają ryzyko uszkodzenia. Dodatkowo ważne jest, aby wybrać popielniczki, które są łatwe do czyszczenia i opróżniania, ze względów praktycznych.Wiaty dla palących

Jeśli chcesz stworzyć unikalne miejsce do palenia, wiaty dla palaczy są świetną opcją. Wiaty te, wykonane z hartowanego szkła, zapewniają wyznaczone miejsce dla palaczy, chroniąc ich jednocześnie przed czynnikami zewnętrznymi i innymi pracownikami. W wiatach powinny znajdować się również pojemniki na popiół lub stojące popielniczki.

Przenośne popielniczki

W miejscach pracy, które mają wiele stref dla palaczy lub często zmieniają lokalizacje, świetnym rozwiązaniem są przenośne popielniczki. Dobrym wyborem są modele ze stali nierdzewnej, ponieważ są trwałe i odporne na rdzę. Ogólnie rzecz biorąc, inwestycja w zewnętrzną popielniczkę i inne przedmioty związane z paleniem może poprawić ogólne doświadczenie pracowników i promować czyste i zorganizowane miejsce do palenia.