Image

Napisali listy do świętego Mikołaja

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Na konkurs wpłynęło trzydzieści prac. Autorzy listów, czyli dzieci i młodzież, wykazali się ponadprzeciętną kreatywnością i pomysłowością. Jurorzy mieli więc twardy orzech do zgryzienia. W skład komisji konkursowej weszli: Mirella Godawa – zastępca burmistrza miasta i gminy Dolsk, Daria Rosiak – dyrektor Biblioteki Publicznej MiG Dolsk, Monika Szymańska – główny księgowy Biblioteki Publicznej MiG Dolsk oraz MGOSiR w Dolsku, a także Magdalena Szymańska – pracownik Biblioteki Publicznej MiG Dolsk.

Prace konkursowe oceniano w czterech kategoriach wiekowych. W najmłodszej grupie znalazły się dzieci w wieku 4-6 lat. Miejsce pierwsze zajęła Hania Jańczak z Mszczyczyna, druga była Celinka Nowicka z Dolska, a trzeci Michał Meissner z Lubiatowa.Wśród dzieci 7-11 lat najciekawszy list napisał Wojtek Tomczak z Małachowa, miejsce drugie zajęła Maja Wasielewska z Wieszczyczyna, a trzecie Nikola Rosiejko – również mieszkanka Wieszczyczyna.

W kategorii 12-14 lat zwyciężyła Lena Wojciechowska z Masłowa, natomiast na kolejnych pozycjach uplasowali się reprezentanci Rusocina: Dawid Pieśniak (miejsce drugie) oraz Lena Skrzypczak (miejsce trzecie).

Pozostali uczestnicy konkursowych zmagań otrzymali przygotowane przez organizatorów upominki.