Instal Partner bez porażki w Green Bike Lidze

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Instal Partner powiększył przewagę nad Breeding Center. Lider „na miękko” rozprawił się z Ucho Prezesa gromiąc rywali 7:1. Wydawało się, że trzecie w tabeli Ostrowo, które pokonało 3:1 Grzybek&Lipski postawi większy opór. Tymczasem Instal Partner wygrał pewnie i wysoko 6:2.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Kłopoty z „łatwym” wygrywaniem meczy ma z kolei Breeding Center. Mimo iż obrońców tytułu wzmocnił Kamil Szymandera to faworyt ligi nie zdołał pokonać Raitechu. Musiał się zadowolić remisem 1:1, a to oznacza stratę dwóch punktów. Breeding Center męczył się też ze Znak Big Futsal. Długo utrzymywał się bezbramkowy remis i zanosiło się na kolejny podział punktów. W końcówce trafił jednak Łukasz Jóźwiak, a w ostatnich sekundach rywali dobił Łukasz Jachnik.

Z regularnością do siatki rywali trafiali piłkarze Proxicomu, którzy zaaplikowali po 6 goli zarówno Raitechowi, jak i ekipie Grzybek&Lipski. Pierwszy mecz wygrali 6:6, a w drugim musieli się zadowolić remisem. Proxicom prowadził 4:3, ale potem trzy gole z rzędu zdobyli rywale i byli pod ścianą. Dwa trafienia sprawiły, że uratowali punkt. Po 5 kolejkach jako jedyna bez zdobyczy wciąż ekipa Ucho Prezesa.

W tym roku zaplanowano jeszcze jedną rundę składającą się z dwóch kolejek. Rozegrana zostanie ona 11 grudnia. Hitem będzie starcie Breeding Center z Instal Partner. Początek o godzinie 17.30.

  Dobry bilans walk bokserów Warty w Lesznie

KOMPLET WYNIKÓW I TABELA W WYDANIU PAPIEROWYM