Image

Satori wraca z nową płytą

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Z Satorim poznaliśmy się w sierpniu 2021 roku, choć musimy przyznać, że obserwujemy jego muzyczną drogę już od roku 2020. Wówczas to po raz pierwszy wystąpił w amfiteatrze Muzeum Śremskiego podczas pierwszej edycji ManoloFest. Już wtedy wiedzieliśmy, że ten chłopak ma ogromny potencjał i to coś… co przyciąga uwagę do jego tekstów.

Satori wychował się na blokowisku przy ul. Ogrodowej. Swoją debiutancką płytę pn. „PTWE” (Piszę To W Emocjach) wydał za pieniądze, które samodzielnie zarobił. Podobnie jest z drugim solowym krążkiem pn. „Problemy młodości”, który własnymi siłami zmiksował, zmasterował, stworzył okładkę i wytoczył.Fot. Jakub Wawrzyniak SkyWing Studio

Nie da się ukryć, że Piotr ma ogromne ambicje, talent, głos i skrywa w sobie mroczne emocje, które poprzez teksty trafiają do serc słuchaczy. – „Problemy Młodości” to płyta, w której zawarłem zmagania młodych ludzi z emocjami. Wydarzenia oparte na fikcji, posypane uczuciami z mojego życia stworzyły te utwory – wyjaśnia artysta.

Przesłuchaliśmy kilka kawałków, i tak jak na pierwszej płycie, przygniatają szczerością. Jest zatem wiele gorzkich słów, cierpienia, złości, depresyjnych myśli, które towarzyszą artyście na co dzień. To refleksje i uczucia, jakie powstają w dojrzewającej głowie, młodego człowieka, który próbuje usilnie wydostać się z toksycznych relacji…

Fot. Jakub Wawrzyniak SkyWing Studio

„Problemy z dzieciństwa odzwierciedlają moje imię,


Berdychowski Wv

Jestem taki sam, jaki kiedyś byłem,

naprawdę…

I czuję się fatalnie, bo dzisiaj mamę zawiodłem

Ona śpiewa do mnie, że jest jej coraz gorzej,

A mi też…

czuję się jak śmieć, powiedz, że mnie kochasz, bo inaczej nie przeżyję…” (tyt. Młodość)

Premierowe kawałki będzie można usłyszeć w sobotę, 5 listopada w Klubie Relax. Satori będzie jednym z artystów występujących na koncercie „KNYF – Nie dla fejmu, nie dla bejmów!”. Start godzina 19.00. A jeśli ktoś nie może się doczekać płyty, a naprawdę jest warta przesłuchania, to może uderzyć do samego artysty na Instagramie – satori_ptwe.