Image

5 powodów, dla których warto podróżować koleją

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

1. Tanie bilety kolejowe


Berdychowski Kwiecien2 2024

Bilet na pociągi już za 45/ 55 zł, który pozwala podróżować w weekendy bez limitu? Tak! Teraz to możliwe dzięki specjalnej ofercie w POLREGIO, która pozwala na tani zakup biletów na pociągi regionalne oraz lokalne. W ten sposób możesz zaplanować weekendową wyprawę i poznać swoją okolicę, nie martwiąc się rosnącymi cenami paliwa czy kosztami eksploatacji auta!

Podróżowanie pociągiem jest po prostu ekonomiczne, a do tego ekologiczne! Łączysz tu więc przyjemne z pożytecznym.

2. Więcej czasu dla siebie

Kupujesz bilety na pociąg, wsiadasz i… masz czas, na co tylko chcesz! Podróż pociągiem to świetny moment na nadrobienie zaległości w pracy: odpisanie na kilka zaległych maili, kontakt z klientem, czy planowanie strategii. Ale nie tylko! Taka forma podróży sprzyja czytaniu książek, słuchaniu podcastów, czy audiobooków lub oglądaniu seriali! W odróżnieniu od podróży samochodem, w pociągu nie musisz skupiać się na trasie!

Jazda pociągiem pozwala po prostu na relaks w ulubionej formie. Możesz też postawić na drzemkę lub po prostu skupić się na podziwianiu widoków za oknem.

3. Wypad z przyjaciółmi

Samochód ma mocno ograniczoną liczbę miejsc. Jeśli więc twoja paczka przyjaciół liczy więcej, niż 4 osoby, podróż jednym autem staje się już problematyczna. Poza tym w przypadku zapełnienia samochodu problemem staje się również miejsce na bagaż i sam komfort podróżujących.

W pociągu wolnych miejsc macie zdecydowanie więcej — zarówno tych siedzących, jak i na bagaż! Możesz więc zebrać całkiem pokaźną drużynę do wspólnej podróży. Co ciekawe, POLREGIO ma super ofertę „TY i raz, dwa, trzy”, w której to każda kolejna podróżująca z tobą osoba otrzymuje tańszy bilet o około 30% od taryfy normalnej. To świetna okazja, by zebrać znajomych i przyjaciół lub rodzinę i ruszyć ku przygodzie!

4. Bez korków

Podróż samochodem, szczególnie w turystyczne miejsca, to często wiele długich godzin przestanych w korkach. W pociągu nie musisz przejmować się takimi rzeczami. Nawet w najbardziej oblegane miejsca dotrzesz bez ryzyka trwonienia czasu w wielokilometrowych korkach.

5. Szybki zakup biletów

Długa kolejka po bilety kolejowe i tylko jedna czynna kasa? To już przeszłość! Dziś, dzięki mobilnej aplikacji (dostępnej np. w POLREGIO) kupisz bilety na pociąg gdzie i kiedy chcesz. Takie rozwiązanie jest nie tylko funkcjonalne, ale pozwala również na spontaniczne kroki i podróże. Wystarczy pobrać aplikację na telefon, kupić bilet i gotowe!

Podróżowanie pociągiem to przygoda sama w sobie! Obecne połączenia oraz oferty pozwalają na weekendowe wycieczki w okolicach regionu, co jest znacznie bardziej opłacalne, niż podróżowanie samochodem. Nie musisz martwić się o miejsca postojowe czy tankowanie, a w czasie podróży jesteś w stanie zająć się czytaniem lub po prostu drzemką.

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]