Image
  • Home
  • Na sygnale
  • OSP Dalewo z szansą na grant finansowy. Potrzebują tylko wsparcia

OSP Dalewo z szansą na grant finansowy. Potrzebują tylko wsparcia

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Konkurs „Harnaś wspiera Strażaków Ochotników” organizowany przez Carlsberg Polska, nie jest nowym zjawiskiem. Organizator przeznaczy część zysku ze sprzedaży piwa na wybrane przez internautów w głosowaniu jednostki OSP. Z tereny naszego powiatu tylko OSP Dalewo zgłosiło swój akces do konkursu i na ten moment niewiele jednostce brakuje, by znaleźć się w gronie tych, którzy załapią się na grant finansowy.

Organizator przewidział 57 zwycięzców, z których dwie jednostki OSP z największą liczbą głosów otrzymają po 10 tys. zł, pięć kolejnych jednostek może liczyć na grant w wysokości 6 tys. zł, z kolei następne 50 jednostek otrzyma nagrody III stopnia w wysokości 3 tys. zł.

Właśnie do tej grupy zaczyna dobijać OSP Dalewo i my, każdy z użytkowników platformy Facebook, może ich wspomóc – właśnie poprzez oddawanie głosów na jednostkę.

OSP Dalewo plasuje się na 68. pozycji na 377 jednostek zgłoszonych do konkursu. W chwili publikacji materiału do premiowanej 57 jednostki w rankingu dzieliło ich 296 głosów.

Głosowanie trwa do 15 października tego roku. Głosować można codziennie. Jeden głos każdego dnia.

Strażacy z Dalewa mają nadzieję, że po nagłośnieniu sprawy uda się dobić do tej liczby i pozyskać ten grant. Już nawet wiedzą, na co te środki przeznaczą. – Te 3 tysiące złotych byłoby wielką rewelką, bo dołożymy trochę i mamy cztery nowe hełmy – mówi jeden z nich.

Głosowanie odbywa się na platformie stworzonej przez organizatora. Znajdziecie ją w tym miejscu.

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]