Image

Agencja marketingowa KT24.agency

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu, Studzienki.pl – producent studzienek wodomierzowych, ale też marki Kanwod czy Lehman. Powyższe realizacje są najlepszym dowodem potwierdzającym skuteczność ich działań.

Czym zajmuje się agencja marketingowa?

Jak można zauważyć na stronie KT24.agency – ich oferta jest dość obszerna. Działania agencji marketingowej nie skupiają się wyłącznie na tworzeniu materiałów reklamowych czy strony internetowej, ale oferują znacznie szerszy zakres możliwość dla potencjalnych klientów.

Fotografia i wideo stanowią największą cześć wszystkich realizacji. KT24.agency oferuje sesje wizerunkowe, produktowe, kontekstowe, a nawet ujęcia z drona – tak duży wybór gwarantuje, że każdy znajdzie opcję dla siebie. Oprócz tego znajdziemy też standardowo projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie oraz prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads. Ofertę dopełnia jeszcze copywriting i poligrafia – tak duża ilość usług pozwala KT24.agency na kompleksową obsługę marketingową swoich klientów.

Co wyróżnia kt24.agency od innych agencji marketingowych?

Jako jedna z niewielu agencji marketingowych w Polsce, KT24.agency oferuje swoim klientom zdjęcia produktów i urządzeń wykonanych w pełni automatycznym studiu fotograficznym. Jego możliwości pozwalają na tworzenie interaktywnych prezentacji produktowych 2D, 3D, 360° lub wideo, a zintegrowane oprogramowanie w czasie rzeczywistym usuwa tło ze wszystkich zdjęć, oszczędzając czas na ich późniejszej obróbce.

Jest to idealne rozwiązanie dla e-commerce – klient jeszcze przed zakupem będzie mógł dokładnie zapoznać się z ofertą, co pozwoli podjąć mu trafniejsze decyzje zakupowe, a także zminimalizuje ryzyko zwrotu niechcianego zamówienia. Jest to idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych – zamiast zwykłych packshotów warto umożliwić odwiedzającym obejrzenie produktu z każdej strony – nawet od góry!

Agencja Marketingowa KT24.agency
ul. Rolna 1
63-100 Śrem
kontakt@kt24.agency
tel. 733 477 712

https://kt24.agency/

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]