Image

Kolorowy zawrót głowy w Jarosławkach [zdjęcia]

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W tym roku Bieg Kolorów zawitał do Jarosławek. Impreza odbyła się na plaży i mógł w niej wziąć udział dosłownie każdy. Osoby, które nie zarejestrowały się przez Internet mogły to zrobić na miejscu. Spotkaliśmy znajome twarze z Książa, Dolska i okolic Śremu.

Fot. D. Górna

Przed godziną 18.00 na uczestników czekali już strażacy, którzy zaproponowali ochłodzenie pod kurtyną wodną. To był także doskonały sposób na utrwalenie kolorowych proszków. Następnie uczestnicy biegu wzięli udział w krótkiej rozgrzewce, którą poprowadzili ratownicy.

Fot. D. Górna

Organizatorzy przygotowali dwie trasy: około 5 km i około 2,5 km. Na uczestników czekały Kolorowe Stacje, na których były rozsypywane proszki Holi.  Natomiast na mecie każdy otrzymał pamiątkowy medal. Zwieńczeniem biegu była wspólna zabawa na plaży i posypywanie się proszkami.

Jednak to nie koniec atrakcji, jakie na ten dzień przygotowała ekipa ksiąskiego centrum kultury. Po kolorowym szaleństwie nadszedł czas na muzyczną ucztę. Na scenie wystąpili: Julia Bartkowiak i Jacek Golimowski, Szulerzy oraz Dj Cometa.