Image

Bieg Kolorów w Jarosławkach

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Już 23 lipca czeka was najbardziej kolorowe wydarzenie wakacji! – zapewnia Mariola Kaźmierczak, dyrektor ksiąskiego centrum kultury


Berdychowski Kwiecien2 2024

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 na Terenach Rekreacyjnych w Jarosławkach. Organizatorzy na zgłoszenia uczestników czekają do 21 lipca. Można to zrobić poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Centrum Kultury Książ Wlkp.

W Biegu Kolorów może wziąć udział każdy. Nie ma znaczenia wiek. – W tym wydarzenia mogą uczestniczyć wszyscy, mali i duzi, a nawet dzieci w wózku lub na rękach mamy albo taty. Jak kto woli – zaprasza ekipa CK.

Organizatorzy przygotują dwie trasy: około 5 km i około 2 km. Na trasie będą znajdować się Kolorowe Stacje, na których rozsypywane będą kolory Holi.

Koszt udziału to 25 zł, a mieści się w nim pakiet startowy, czyli coś do przegryzienia i gadżety. Regulamin imprezy dostępny jest na stronie www.ck-ksiazwlkp.pl. – A po sportowej części zapraszamy wszystkich na koncertowo-taneczną! Zagrają i zaśpiewają: Julia Bartkowiak i Jacek Golimowski, Szulerzy oraz dj: Cometa, Nitek i Majkel! Koniecznie musicie tam być z nami! Do zobaczenia w Jarosławkach! – zaprasza Mariola Kaźmierczak.

fot. materiał partnera