Wyrzeźbiłam sylwetkę z TimCatering.pl- jak dieta pudełkowa wsparła moje treningi siłowe?

 W pewnym momencie mojego życia, zdecydował się jednak rozpocząć przygodę z treningiem siłowym. Chciałam uzyskać świetnie wyrzeźbioną sylwetkę. Zawsze byłam dość szczupłą osobą, więc wiedziałam, że taka podróż, do wybudowania solidnej masy mięśniowej, nie będzie prosta. Jednak kiedy efekty nie pojawiały się z każdym kolejnym miesiącem, zwróciłam uwagę na sposób odżywiania. Domyśliłam się, że to właśnie on może być problemem. Wówczas reklama TimCatering.pl skłoniła mnie do tego, by spróbować diety pudełkowej. Jak pomogła mi ona osiągnąć zamierzony cel?

TimCatering.pl pomógł mi zlokalizować źródło problemu


VW_Berdychowski_400_150(1)

Dieta pudełkowa pomogła mi dosłownie zlokalizować źródło problemu i powód, dla którego nie mogę wyrzeźbić swojej sylwetki. Zawsze starałam się odżywiać zdrowo i dbać o jakość przygotowywanych przeze mnie posiłków. Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski od TimCatering.pl rzucił jednak na moje nawyki żywieniowe zupełnie inne światło. Przede wszystkim obsługa tego cateringu umożliwiła mi dokładną i rzetelną konsultację. To właśnie na tej podstawie udało mi się podjąć właściwą decyzje. Dieta pudełkowa z dostawą na którą zdecydowałam się postawić, to dieta wysokobiałkowa. Obsługa cateringu wyjaśniła mi, że jest to dieta wspierająca nadbudowywanie masy mięśniowej, a także pomoże mi odzyskać energię i efektywniej trenować. Nie ukrywam, że ten catering dietetyczny właśnie tym mnie przekonał. Catering dietetyczny z dostawą wydawał mi się również opcją niezwykle komfortową. Pomiędzy treningami, a pracą tak naprawdę nie miałam już siły na to, by spędzać długie godziny na przygotowywaniu sobie wysokobiałkowych posiłków. Dieta pudełkowa była więc rozwiązaniem szytym na moją miarę.Jak zmieniła się moja sylwetka po kilku miesiącach z dietą od TimCatering.pl?

Catering pudełkowy od TimCatering.pl już od początku zaskoczył mnie pełnym profesjonalizmem. Jedzenie pudełkowe jakie regularnie otrzymywałam, zmieniło moje podejście do diety wysokobiałkowej. Do tej pory myślałam, że jest to tylko ryż i kurczak. Catering dietetyczny TimCatering.pl pokazał mi jednak, że dieta pudełkowa wysokobiałkowa może być różnorodna i maksymalnie smaczna. W połączeniu z intensywnymi treningami, już po miesiącu zaczęłam dostrzegać wyraźną różnicę. Mięsnie stały się o wiele wyraźniej zaznaczone, a co więcej, nie przybrałam na wadze. Dieta pudełkowa Legnica od TimCatering.pl jest bowiem świetnie zbilansowana. Zapewniła mi znacznie wyższą podaż białka, przy jednoczesnym ograniczeniu nadmiaru tłuszczów. W ten sposób udało mi się nabrać masy mięśniowej oraz wyrzeźbić sylwetkę, a jednocześnie zachować pełną kontrolę nad własną masą ciała. Ten catering dietetyczny od samego początku przypadł mi do gustu i do dziś kontynuuję z nim swoją przygodę. Z czystym sumieniem, mogę go polecić każdemu, kto marzy o tym, by szybciej osiągnąć zamierzone efekty.