Image
  • Home
  • Aktualności
  • Tak się bawiliśmy na Coolturalnym Garden Party w Dworze Gogolewo

Tak się bawiliśmy na Coolturalnym Garden Party w Dworze Gogolewo

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Podczas kilkugodzinnego party o dobrą muzykę zadbał Dj Ketrab, czyli Bartłomiej Gościniak, a wiele znanych polskich przebojów przypomniała Anita Szymanowska. Oprócz tego w kilku układach tanecznych zaprezentowały się mażoretki trenujące na co dzień pod okiem Anety Ptak.

Kto chciał, mógł się przejechać zabytkowym Renault Primaquatre z 1936 roku po Gogolewie lub jego okolicach. Z kolei w specjalnej strefie artystycznej i z retro zabawami rządzili najmłodsi.

Prawdziwe sportowe emocje i mnóstwo świetnej zabawy wzbudziły Mistrzostwa (Ksiąskiego) Świata w Fire Ball. Rozgrywki „w dwa ognie” sędziował Mariusz Chiliński, a przeciwko sobie — na zasadzie gry „każdy z każdym” — stanęło sześć drużyn: ksiąscy harcerze (najmłodsi wiekowo i najdzielniej walczący), reprezentacja Gogolewa, Zaborowa, Orkiestry Dętej, OSP Kołacin i Centrum Kultury. O tytuł najlepszej ekipy powalczyło Zaborowo i strażacy-ochotnicy z Kołacina, a tytuł zwycięzcy turnieju przypadł ostatecznie tym ostatnim. W nagrodę wszystkie drużyny otrzymały alkoholowe i bezalkoholowe trunki, a dwie najlepsze dodatkowo vouchery na skorzystanie z atrakcji w postaci pobytu w bani, ufundowane przez Dwór Gogolewo.

Oprac. DG, źródło: Centrum Kultury Książ Wlkp.