Dla nich „To jest chore”

Sobotni występ Kabaretu Młodych Panów to była dobra odskocznia od traumatycznych doniesień zza wschodniej granicy. Przez dwie godziny publiczność bawiła się i śmiała do łez. – To było nam potrzebne – mówili po występie.

Kabaret Młodych Panów przyjechał do Śremu ze swoim najnowszym programem „To jest chore”, który dotyka wielu kwestii społecznych. Traktuje o relacjach międzyludzkich, dysfunkcjach, fobiach, a także tym, z czym spotykamy się na co dzień.

Idąc dalej, program jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.

Kabaret Młodych Panów zaserwował zabawne skecze i zaskakujące puenty, naturalnie nawiązujące do aktualnych wydarzeń w Polsce i na świecie.

Kiedy lasy są zamknięte w artyście budzi się wena…

Tymczasem już dziś możemy poinformować, że 27 maja do Śremu zawita Kabaret Paranienormalni. Występ również zaplanowano w Muzeum Śremskim. Na co musimy się na nastawić?

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart! – reklamują swój występ Paraniemormalni.

„Bez znieczulenia” to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. – Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w Internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju – zapewniają.

27.05.2022, godz. 19.00. Bilety w cenie 80 zł dostępne są na stronie kupbilecik.pl.