Zadbaj o swoje stopy

 

  • Hydromasażer dla seniora – doskonały sposób na relaks, który rozluźnia mięśnie
  • Masażery do stóp – ulga po ciężkim dniu

Hydromasażer dla seniora – doskonały sposób na relaks, który rozluźnia mięśnie

VW_Berdychowski_400_150(1)


Masażer wodny to idealna opcja, która idealnie rozluźnia mięśnie i pomaga się zrelaksować. Urządzenie wyposażone w rolki masujące mają za zadanie uciskać poszczególne części stóp odziałowując na receptory znajdujące się na podbiciu. Dzięki właściwemu uciskowi, maszyna może spełniać zadanie akupresury, czyli leczenia za pomocą dotyku, głaskania i ucisku poszczególnych miejsc znajdujących się na ciele człowieka.

Wbudowana mata masująca, z możliwością wyboru, jaki rodzaj masażu ma wykonać pomaga zwalczać dolegliwości bólowe i poprawia krążenie krwi, dzięki czemu skutecznie pozbędziesz się uczucia ciężkich nóg. Co więcej, zabieg wykonany w domowym zaciszu może skutecznie poprawiać samopoczucie osób uskarżających się na skłonności do powstawania licznych żylaków lub pajączków.

 

Masażery do stóp – ulga po ciężkim dniu

 

Masażer do stóp najlepiej wykorzystywać w pozycji siedzącej. Aby prawidłowo z niego skorzystać, należy nalać do przygotowanej misy wodę a dodatkowo dosypać ulubionej soli do kąpieli lub olejku eterycznego, który dodatkowo korzystnie wpłynie na twoje zmysły. Wykorzystanie olejku lawendowego może delikatnie cię wyciszyć, szczególnie gdy minione godziny były pełne nerwów i niepokoju. Olejek miętowy lub eukaliptusowy okaże się dobrym rozwiązaniem w przypadku przeziębień, lub grypy.

Wybierz najlepszy hydromasażer dla seniora, który może być wyposażony w funkcje podgrzewania, co umożliwia utrzymanie stałej temperatury wody. Wszystkie funkcje mające na celu zapewnienie najgłębszego relaksu podczas użytkowania mogą pozwolić poczuć się jak w salonie kosmetycznym lub wysokiej klasy spa. To właśnie dlatego, zanim zdecydujesz się na masaż obolałych stóp zadbaj o atmosferę do około i zapal zapachowe świece, przyciemnij światło i włącz nastrojową muzykę, by móc w pełni czerpać satysfakcję z dobro cennego masażu.