|

Kabaret Młodych Panów mówi „To jest chore”

Program „To jest chore” to najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, który dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień. „To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy.

Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Autorzy tego wydarzenia zapewniają, że wszystko wykonane jest na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. – Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają. Świetny program i fantastyczna zabawa – zapewniają.

5.03.2022, godz. 14.30. Bilety w cenie 95 zł dostępne są na stronie kupbilecik.pl